Site İçerik Editörlüğü

[heading animation_iteration=”1″ type=”2″ style=”title-box”]Web Siteniz Güncel Mi ?[/heading]

Site içerik editörlüğü ülkemizde yaygın kullanım adıyla site makale yazarlığı mevcut olan sitelerinizde yazı, haber, makale, resim, video vb lerinin yayınlanması işidir. Google da anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almak isteyen firmalar SEO çalışması içine girerler. Bir SEO çalışması bir çok parçadan oluşur ve sitelere makale yazılması bu işin kalbidir.
Arama motorları için en önem verilen konu benzersiz içerik ve sitenin güncelliğidir. Benzersiz içerikten kasıt  başka bir siteden alınmamış, kopyala yapıştır olmayan yazıdır. Başta google olmak üzere arama motorları kopya siteleri cezalandırır ve banlarlar. Bu sebeple yayınlanan yazının özgün ve benzersiz olması gerekmektedir.
Tam SEO çalışmasına girmeden firmalar Site İçerik Editörleri ile anlaşarak sitelerinin hem güncel kalmasını hem de arama sonuçlarından daha üst sıralara gelmesini saylayabilirler. Bunun için sitenizin yazı girişine uygun ve admin panelli olması gerekir.
Yellow Ajans Site İçerik Editörlerimiz hedefleriniz ve bu doğrultuda seçeceğiniz anahtar kelimelerle ilgili araştırmaların ardından anlaşma şartlarına göre günlük olarak makale girişleri yapmakta, makeleye uygun etiketleri ve görselleri girmektedirler. Firmamız SEO hizmeti de verdiğinden içerik editörlerimizin tüm makaleleri tamamen SEO ya uygun yazılmaktadır.

Anında Ücretsiz SEO Denetiminizi Hemen Alın

Bizimle Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    WhatsApp WhatsApp