Seo / Sem Danışmanlığı

Hem Emeğiniz Hem Paranız Boşa Gitmesin

Kısaca SEO “Search Engine Optimization” cümlesindeki kelimelerin baş harflerinden oluşur ve Arama Motoru Optimizasyon anlamına gelmektedir. SEM ise bu işin direkt arama motorunda para vererek yapılan adıdır ve “Search Engine Marketing” cümlesindeki kelimelerin baş harflerinden oluşur.

Aslında SEO tüm arama motorları ve sosyal medya ağlarını bir arada içere bir hizmettir. Ancak özellikle ülkemizde Google arama motorunda üst sıralarda yer almaktan ibaret olmuştur. Ancak google kendi sayfasında hiç kimsenin size 1. sırayı garanti edemeyeceğini söylemektedir. Bu sebeple şu kadar para verin sizi 1. sıraya getirelim şeklinde söylemler tam inandırıcı değildir.

Seo da en önemli anahtar kelime doğallıktır. Doğallıktan uzak hile hurda yolları ile yapılan yükselmeler geçicidir ve süreli bir yasaklanmaya sebep olabilir. Değer verdiğiniz domaininiz bir anda çöp haline gelebilir.

Hem Seo  hem de Sem de planlama, derinlemesine araştırma, analiz yapma aşamaları çok önemlidir. Mutlaka derinlemesine ve sektöre göre mevsimsel anahtar kelime araştırması yapılması gerekir.

Yellow Ajans olarak SEO ve SEM konularında sizlere profesyonel kadromuzla hizmet vermeye hazırız.

Anında Ücretsiz SEO Denetiminizi Hemen Alın

Bizimle Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    WhatsApp WhatsApp