Portal Siteler Sıkı Bir Ekip Çalışması Gerektirir

Portal siteler içlerinde genel olarak haber, firma rehberi, kent rehberi, şehir fırsatları vb. modülleri barındıran geniş içerikli ve güncel olması gereken sitelerdir. Portal sitelerinde güncellik ve kategorik içerik fazlalığı çok önemlidir. Güncel bir portal sitesinin ziyaretçi sayısı ve reklam gelirleri yüksektir. Bunu sağlamanın temek yolu ekip çalışmasıdır.

Yellow Ajans portal site kurulumunda büyük tecrübeye sahiptir. Portal sitelerimizin tamamı seo ayarları optimize edilerek arama motoru dostu olacak şekilde kurulurlar. Haber modüllerimiz haber botu (otomatik haber çekme ve ekleme eklentileri) kurulumuna uygundur.

Sitelerimizde üyelik sistemi, reklam modülleri, galeri modülleri, firma rehberi modülleri, döviz ve hava durumu modülleri hazır olarak gelmektedir. Ayrıca portal sitelerimiz e-ticaret yapısına uygun olduğundan arzuya göre satış sistemi de eklenebilmektedir.

Siz de portal sitelerimizle ilgili olarak detaylı bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için İ[email protected] adresimize mail atabilir ya da iletişim bölümündeki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz

WhatsApp WhatsApp