Portal Kurulum Hizmetleri

[heading animation_iteration=”1″ type=”2″ style=”title-box”]Portal Siteler Sıkı Bir Ekip Çalışması Gerektirir[/heading]

Portal siteler içlerinde genel olarak haber, firma rehberi, kent rehberi, şehir fırsatları vb. modülleri barındıran geniş içerikli ve güncel olması gereken sitelerdir. Portal sitelerinde güncellik ve kategorik içerik fazlalığı çok önemlidir. Güncel bir portal sitesinin ziyaretçi sayısı ve reklam gelirleri yüksektir. Bunu sağlamanın temek yolu ekip çalışmasıdır.

Yellow Ajans portal site kurulumunda büyük tecrübeye sahiptir. Portal sitelerimizin tamamı seo ayarları optimize edilerek arama motoru dostu olacak şekilde kurulurlar. Haber modüllerimiz haber botu (otomatik haber çekme ve ekleme eklentileri) kurulumuna uygundur.

Sitelerimizde üyelik sistemi, reklam modülleri, galeri modülleri, firma rehberi modülleri, döviz ve hava durumu modülleri hazır olarak gelmektedir. Ayrıca portal sitelerimiz e-ticaret yapısına uygun olduğundan arzuya göre satış sistemi de eklenebilmektedir.

Siz de portal sitelerimizle ilgili olarak detaylı bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için İ[email protected] adresimize mail atabilir ya da iletişim bölümündeki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz

DIY We added more than 80 items to the standard page design. You can form the page yourself by placing any information you want – graphs, tables, buttons, slides,animated content, maps and so on. Read more HTML5 CSS3 Clean & Valid code Perfect HTML5 & CSS3. Valid code, latest technologies,
always up-to-date. Compatible with the latest desktop and
mobile browsers down to IE8. Works perfectly wherever you
need and wherever you want.
Read more
We have developed four different homepages for you to choose
the most convenient one. Make your choice based on your own
taste and sense of style, use extra elements and Twitter
Bootstrap to build any page you want.
Four homepages Read more

Anında Ücretsiz SEO Denetiminizi Hemen Alın

Bizimle Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    WhatsApp WhatsApp