Kartvizit Tasarımı

[heading animation_iteration=”1″ type=”2″ style=”title-box”]Hayalle Gerçek Arasındaki Çizgiyi Kaldırın[/heading]

Kartvizitler kişi, kurum ve firmaların önemli tanıtım araçlarındandır. Bu sebeple hem profesyonelce tasarlanmalı hem de özgün olmasına özen gösterilmelidir. Ancak özgünlük ve farklılık gariplik anlamına gelmemeli ve kartvizitlerin düzgün bir önyargı oluşturması sağlanmalıdır.

Kartvizit tasarım ve baskısında dikkat edilmesi gereken belli başlı kriterler bulunmaktadır.

-Kartvizit tasarımları kurumsal kimlik ve logo ile uyumlu olmalıdır.

-Kartvizitlerin basılacağı kâğıtta kaliteye önem verilmelidir.

-Kartvizit baskısı profesyonelce olmalıdır.

-Kartvizit kesimi hatasız yapılmalıdır.

Yukarıda saydığımız bu kriterler birbirleri ile sıkı sıkıya bağlıdırlar ve birinin düzgün olmaması kartvizitin istenen olumlu imajı verememesine yol açabilir.

Kartvizit tasarımlarında Karekod kullanımı da yaygınlaşmaktadır. Barkodların kullanımı hem profesyonel bir görüntü vermekte hem de kartvizit bilgilerinin akıllı telefonlara ve dijital ortamlara kolaylıkla aktarılabilmesini sağlamaktadır.

Baskı ve kesim tekniklerinin gelişmesi ile birlikte kartvizitlerde görsellik daha da önemli hale gelmiş ve 3D tasarımlar, kabartmalar, oval kesimler giderek daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Yellow Ajans olarak günümüzde uygulanan en yeni tasarım ve baskı tekniklerini tasarımlarımıza uygulamaktayız. Siz de eğer kartvizit tasarımlarınızı profesyonel bir ekiple gerçekleştirmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

Anında Ücretsiz SEO Denetiminizi Hemen Alın

Bizimle Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    WhatsApp WhatsApp