İnternet Reklam Danışmanlığı

[heading animation_iteration=”1″ type=”2″ style=”title-box”]Paranızı Sokağa Atmayın[/heading]

Firmanızın ve ürününüzün internet ortamında reklamını yapmak istiyorsanız ve bu konuda tecrübeni yoksa mutlaka İnternet Reklam Danışmanından yardım almalısınız demektir.

Bir reklam kampanyası yürütürken ilk planlamanız gereken nerede reklam vereceğiniz sorusudur. Google, facebook, blog siteleri, internet haber siteleri vs network ağlarından birini seçmelisiniz ve bu seçim reklam yapmak istediğiniz (firma ya da ürün) materyal ile bağlantılıdır. Bir firma reklamı yapacaksanız reklam vermeniz gereken öncelikler farklıdır, bir ürün pazarlarken yapmanız gereken öncelikler farklıdır.

Bu seçim size büyük yarar ya da zarar sağlayabilir. Mesela bir ürününüz var ve bunun tanınmasını istiyorsunuz ve çok aşırı da para harcamak istemiyorsunuz. Bu hedef doğrultusunda google reklam kampanyalarından yararlanmayı düşünüyorsanız bu bir hata olabilir. İstenmeyen tıklama oranları bakiyenizi tüketebilir. Aynı ürünü kampanya haline getirip facebook üzerinden verdiğinizde maliyetler çok aşağılara düşebilir. Facebook da yaş, cinsiyet, bölge gibi kriterlere göre reklam verebildiğinizden tam da ürününüze ilgi duyabilecek kişilere ulaşabilirsiniz.

Yellow Ajans olarak reklam kampanyalarınızla ilgili olara [email protected] adresinden bilgi alabilirsiniz

Anında Ücretsiz SEO Denetiminizi Hemen Alın

Bizimle Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    WhatsApp WhatsApp