Firma Rehberiniz Olsun İster misiniz ?

Firma rehberleri, firmaların sektörel olarak bir arada yer aldıkları rehber tarzı sitelerdir. Firma rehber siteleri yerel (İstanbul, şişli, Beykoz vb. ) olarak ya da tüm Türkiye ‘yi kapsayacak şekilde kurulabilmektedir.

Firma rehberleri genel olarak reklam gelirleri ve-veya seo amaçlı kullanılmaktadırlar. Yeterince sağlam temellerde kurulmuş ve gerekli çalışmaları yapılmış bir rehberin arama motorlarında görünürlüğü yüksek olmaktadır. Bu da firmaların bu rehberde yer alma ve rehbere reklam verme isteklerini artıracaktır. Ayrıca seo danışmanları açısından da firma rehberlerine kayıt çok önemli olduğundan site trafiği de yüksek olacaktır.

Sizde firma rehberi kurarak ve bölgenizdeki firmaları ekleyerek rehberinizi geliştirebilir, gold tarzı özel üyelikler ve reklam modülleri sayesinde gelir kazanabilirsiniz.

Siz de firma rehberi kurulumları ile ilgili detaylı bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için İ[email protected] adresimize mail atabilir ya da iletişim bölümündeki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz

WhatsApp WhatsApp