İşinizi Şansa Bırakmayın

E-ticaret diğer adıyla elektronik ticaret günümüzün en önemli alışveriş araçlarından biridir. Bugün e-ticaret rakamları milyarlarca doları aşmış ve gün geçtikçe de ticaret hacmi büyümeye devam etmektedir. İstatistiklere göre banka ve kredi kartları ile yapılan alışverişlerin {810641f84d4170a50135292b414b99ddd9ceea85aae1f1330f37197a18d16782}80 ‘i internet ve telefon üzerinden gerçekleşmektedir.

E-ticaret sistemi sizlere Türkiye’de ve dünyada geniş bir Pazar ve online milyonlarca insana erişim fırsatı vermektedir. Sadece firmalar değil, şahıslarda e ticaret siteleri kurup gelirlerini arttırmaktadır. Örneğin ev kadınları aliexpress tarzı sitelerden uygun fiyata aldıkları ayakkabı, çanta, takı ve iç giyim gibi ürünleri kendi kurdukları siteler üzerinden satmakta ve hatırı sayılır bir gelir elde etmektedirler.

Firmalar da e ticaretin önemini kavramışlar ve bu alanda büyük yatırım çalışmalarına girmişlerdir. E ticaret alanında çalışmalara erken başlayan firmaların Pazar payları doğal olarak daha fazla olmaktadır.

Yellow Ajans olarak e-ticaret konusunda 10 yıllık bir deneyime sahip bulunmaktayız. Gerek hazır e-ticaret paketlerimiz gerekse de özel yazılımlarımız ile e-ticaret site kurulumlarında sizlere yardımcı olmaktayız. E Ticaret konusunda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak ve e ticaret sistemine dahil olmak için [email protected] adresimize mail atabilir ya da iletişim bölümündeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz

WhatsApp WhatsApp