E Ticaret Siteleri

[heading animation_iteration=”1″ type=”2″ style=”title-box”]İşinizi Şansa Bırakmayın[/heading]

E-ticaret diğer adıyla elektronik ticaret günümüzün en önemli alışveriş araçlarından biridir. Bugün e-ticaret rakamları milyarlarca doları aşmış ve gün geçtikçe de ticaret hacmi büyümeye devam etmektedir. İstatistiklere göre banka ve kredi kartları ile yapılan alışverişlerin {810641f84d4170a50135292b414b99ddd9ceea85aae1f1330f37197a18d16782}80 ‘i internet ve telefon üzerinden gerçekleşmektedir.

E-ticaret sistemi sizlere Türkiye’de ve dünyada geniş bir Pazar ve online milyonlarca insana erişim fırsatı vermektedir. Sadece firmalar değil, şahıslarda e ticaret siteleri kurup gelirlerini arttırmaktadır. Örneğin ev kadınları aliexpress tarzı sitelerden uygun fiyata aldıkları ayakkabı, çanta, takı ve iç giyim gibi ürünleri kendi kurdukları siteler üzerinden satmakta ve hatırı sayılır bir gelir elde etmektedirler.

Firmalar da e ticaretin önemini kavramışlar ve bu alanda büyük yatırım çalışmalarına girmişlerdir. E ticaret alanında çalışmalara erken başlayan firmaların Pazar payları doğal olarak daha fazla olmaktadır.

Yellow Ajans olarak e-ticaret konusunda 10 yıllık bir deneyime sahip bulunmaktayız. Gerek hazır e-ticaret paketlerimiz gerekse de özel yazılımlarımız ile e-ticaret site kurulumlarında sizlere yardımcı olmaktayız. E Ticaret konusunda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak ve e ticaret sistemine dahil olmak için [email protected] adresimize mail atabilir ya da iletişim bölümündeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz

DIY We added more than 80 items to the standard page design. You can form the page yourself by placing any information you want – graphs, tables, buttons, slides,animated content, maps and so on. Read more HTML5 CSS3 Clean & Valid code Perfect HTML5 & CSS3. Valid code, latest technologies,
always up-to-date. Compatible with the latest desktop and
mobile browsers down to IE8. Works perfectly wherever you
need and wherever you want.
Read more
We have developed four different homepages for you to choose
the most convenient one. Make your choice based on your own
taste and sense of style, use extra elements and Twitter
Bootstrap to build any page you want.
Four homepages Read more

Anında Ücretsiz SEO Denetiminizi Hemen Alın

Bizimle Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    WhatsApp WhatsApp