Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun

Dijital Medya takibinde dilerseniz firmanız, markanız veya ürününüzle ilgili dilerseniz rakiplerinizle ilgili olarak dijital ortamda sosyal ağlar ve siteler bazında araştırma ve raporlama hizmeti sunmaktayız.

İnternet takibi ve sosyal medya takibi ile belirlenen zaman dilim içinde (günlük, haftalık vb.) sizinle ilgili haber, yorum, eleştiri ve övgü gibi tüm paylaşımlar araştırılmakta, bulunan veriler belirttiğiniz mail adresinize rapor olarak sunulmaktadır.

Klasik medya takip yöntemlerinin gelişen teknoloji karşısında yetersiz kaldığı aşikardır. Zaten bir çok basın kuruluşunun dijital platformları da bulunduğundan dijital medya takibi aynı zamanda klasik medya takibini de içermektedir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi rakiplerinizi de takip ettirebilir, onlarla ilgili her gelişmeyi gününde ve belki de onlardan önce öğrenme fırsatı yakalar ve gerekli stratejileri geliştirme avantajı sağlarsınız.

Dijital Medya Takip ekibimiz İnternet araştırmalarında uzman, Türkiye’nin en büyük Haber Ajansında görev yapmış uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir.

Lütfen detaylı bilgi için [email protected] adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp