Dijital Medya Takibi

[heading animation_iteration=”1″ type=”2″ style=”title-box”]Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun[/heading]

Dijital Medya takibinde dilerseniz firmanız, markanız veya ürününüzle ilgili dilerseniz rakiplerinizle ilgili olarak dijital ortamda sosyal ağlar ve siteler bazında araştırma ve raporlama hizmeti sunmaktayız.

İnternet takibi ve sosyal medya takibi ile belirlenen zaman dilim içinde (günlük, haftalık vb.) sizinle ilgili haber, yorum, eleştiri ve övgü gibi tüm paylaşımlar araştırılmakta, bulunan veriler belirttiğiniz mail adresinize rapor olarak sunulmaktadır.

Klasik medya takip yöntemlerinin gelişen teknoloji karşısında yetersiz kaldığı aşikardır. Zaten bir çok basın kuruluşunun dijital platformları da bulunduğundan dijital medya takibi aynı zamanda klasik medya takibini de içermektedir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi rakiplerinizi de takip ettirebilir, onlarla ilgili her gelişmeyi gününde ve belki de onlardan önce öğrenme fırsatı yakalar ve gerekli stratejileri geliştirme avantajı sağlarsınız.

Dijital Medya Takip ekibimiz İnternet araştırmalarında uzman, Türkiye’nin en büyük Haber Ajansında görev yapmış uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir.

Lütfen detaylı bilgi için [email protected] adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

DIY We added more than 80 items to the standard page design. You can form the page yourself by placing any information you want – graphs, tables, buttons, slides,animated content, maps and so on. Read more HTML5 CSS3 Clean & Valid code Perfect HTML5 & CSS3. Valid code, latest technologies,
always up-to-date. Compatible with the latest desktop and
mobile browsers down to IE8. Works perfectly wherever you
need and wherever you want.
Read more
We have developed four different homepages for you to choose
the most convenient one. Make your choice based on your own
taste and sense of style, use extra elements and Twitter
Bootstrap to build any page you want.
Four homepages Read more

Anında Ücretsiz SEO Denetiminizi Hemen Alın

Bizimle Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın

En İyi SEO Özellikleri ve Metodolojileri. Rakiplerinizden daha iyi SEO

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    WhatsApp WhatsApp